Studio fotografii produktowej Vakame
Vakame - telefon kontaktowy +48 730 242 688
Studio fotografii produktowej Vakame znajdziesz na Instagramie. Zapraszam!
Studio fotografii produktowej Vakame znajdziesz na Facebook. Zapraszam!

Kontakt telefoniczny do studia fotografii produktowej Vakame      +48 730 242 688

Kontakt mailowy do Studia fotografii produktowej Vakame  biuro@vakame.pl

WYBIERAM

Zdjęcia packshot

 

 

 

Jeśli prowadzisz sprzedaż w Internecie i szukasz sposobu, żeby pokazać swoje produkty od jak najlepszej strony, z podkreślonymi zaletami, a zarazem wiernie odzwierciedlającymi rzeczywisty wygląd, a ponad to pragniesz zwiększyć ich sprzedaż, najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie wykonanie profesjonalnych zdjęć określanych jako packshoty. Studyjna sesja zdjęciowa Twoich produktów, przeprowadzona przez wykwalifikowanego fotografa, zapewni Ci doskonałej jakości zdjęcia produktowe, które przybliżą Twoją Firmę do osiągnięcia zamierzonego celu sprzedażowego.

Fotografia produktowa porcelany typu packshot

Co to są packshoty?

1

Packshot jest najpopularniejszym sposobem pokazania produktów. Równo oświetlony przedmiot, sfotografowany na białym tle, idealnie pokazuje wszystkie jego charakterystyczne cechy, jak kształt, kolorystykę i detale.

2

Zdjęcia typu packsot wymagają zastosowania równomiernego, miękkiego światła, które uzyskuje się za pomocą różnego rodzaju modyfikatorów. Aby wykonać wysokiej jakości zdjęcie, które pokaże fakturę i kształt produktu, potrzebna jest wiedza dotycząca pracy z oświetleniem.

3

Cechą wyróżniającą dobry packshot, który przyciąga uwagę klientów jest ostrość produktu. Im szerszy jej zakres tym lepiej. Często może to oznaczać wykonanie kilku ujęć jednego produktu i łączenia ich w procesie postprodukcji.

4

Zwieńczeniem pracy nad packshotem jest postprodukcja, która umożliwia  uzyskanie idealnej bieli tła, właściwego odwzorowania koloru produktu, a także retuszu produktu polegającego na usunięciu kurzu, rys, plam, poprawy kształtu, kontrastu, ostrości oraz ewentualnego dodania cienia lub odbicia.

 Packshoty

  Zdjęcia produktowe

  Zdjęcia na białym tle

Oferta
Cennik
Portfolio
Informacje

Katowice

Kontakt telefoniczny do Studia fotografii produktowej Vakame

+48 730 242 688

Miejsce działalności Studia fotografii produktowej Vakame
Kontakt mailowy do Studia fotografii produktowej Vakame

kontakt@vakame.pl

Studio Fotografii Produktowej Vakame
VAKAME - FOTOGRAFIA E-COMMERCE ZNAJDZIESZ NA :

VAKAME to studio fotografii produktowej skoncentrowane na wykonywaniu profesjonalnych zdjęć produktów na białym tle: PACKSHOT dla branży e-commerce.

Zdjęcia produktowe do sklepu internetowego wykonuję w studiu fotograficznym w Katowicach, ale  obsługuję Klientów z całego Śląska / Polski. Przykładowe miasta na których działam: Katowice, Chorzów, Bytom, Siemianowice Śląskie,  Kraków, Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Aleksandrów Łódzki, Lublin, Łódź, Leszno, Koszalin, Kielce, Olsztyn, Pruszków, Rzeszów i in. 

Zapraszam do zapoznania się z cennikiem zdjęć packshot!

Fotografia produktowa  Katowice Copyright © 2022 Studio Vakame

Studio fotografii produktowej Vakame znajdziesz na Instagramie. Zapraszam!
Studio fotografii produktowej Vakame znajdziesz na Facebook. Zapraszam!